menu

Info & ceny focení dětí | Dětská umělecká portrétní fotografie

Chocophoto

Info & ceny focení dětí

Fotografování probíhá po domluvě ve všedních dnech ve vlastním foto studiu CHOCOPHOTO v Plzni. Toto dětské fotografování je vhodné pro děti ve věku přibližně od 4 do 14 let a jeho délka činí 1,5 – 3 hodiny. Fotografování děvčat bývá většinou časově náročnější než fotografování chlapců. Pro informace ohledně průběhu fotografování v mém fotostudiu a kompletní ceník mne, prosím, kontaktujte. Pro upřesnění Vašich představ o fotografování, poznání prostředí fotostudia, seznámení se s finálním fotoprodukty, je možné domluvit osobní konzultaci. Zarezervovat termín a domluvit všechny podrobnosti je možné i on-line nebo telefonicky.

Focení probíhá v poklidné atmosféře. S dětmi komunikuji na přátelské úrovni tak, aby se cítily uvolněné a focení je bavilo. Rodiče mohou během focení relaxovat, pracovat, na občerstvení nabízím kávu nebo čaj. Mým cílem je vytvořit krásné portrétní fotografie, zachytit neopakovatelné momenty života Vašich dětí a vytvořit památku, která se stane součástí Vašeho rodinného bohatství.

Nově jsem do mé nabídky zařadila i profesní portrét, nebo také business portrét. Jedná se o portrétní fotografie pro Vaše podnikání nebo profesi.

Přibližně do 2 týdnů po skončení fotografování Vás pozvu na osobní schůzku, na které si vyberete Vaše fotografie. Vybíráte již z upravených, vytištěných fotografií. Kupujete pouze to, co se Vám líbí. Není stanovena žádná minimální hodnota objednávky. Ke každé vybrané tištěné fotografii obdržíte i její elektronickou­ verzi.

Nad rámec fotografických balíčků je možné ještě vybírat z nabídky krásných a kvalitních fotoobrazů, fotoknih a dalších fotoproduktů. Ukázky jednotlivých produktů jsou k nahlédnutí ve fotostudiu. Mohu Vám také vytvořit dárkový poukaz na míru.

© Chocophoto 2015. Všechna práva vyhrazena.